ROK SZKOLNY 2020/2021

* W dniu 14 czerwca (poniedziałek) zostają odwołane zajęcia z efektywnej nauki w klasie 7c.

* W dniu 9 czerwca (środa) zajęcia koła biologicznego odbędą się w godzinach 14:30-17:30.

* Od dnia 7 czerwca (poniedziałek) zajęcia z efektywnej nauki odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 8:00-8:45, 8:50-9:35, 15:30-17:00.

Dodatkowe zajęcia odbędą się we wtorek 08 czerwca w godzinach 14:45 – 17:45.

* W dniu 4 czerwca (piątek) w godzinach 9:30-11:45 odbędą się dodatkowe zajęcia koła biologicznego.

* Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze w miesiącu czerwcu będą odbywać się według następującego harmonogramu:

grupa I – 2 VI godz. 11.35 – 14.35
7 VI godz. 12.40 – 15.40

– grupa II – 1 VI godz. 11.35 – 14.35
8 VI godz. 11.35 – 13.50

– grupa III – 9 VI godz. 11.35 – 14.35
10 VI godz. 11.35 – 14.35
14 VI godz. 11.35 – 14.35
17 VI godz. 11.35 – 13.05

– grupa IV – 11 VI godz. 11.35 – 14.35
15 VI godz. 11.35 – 14.35
18 VI godz. 11.35 – 13.50

* Zajęcia z terapii pedagogicznej w miesiącu czerwcu odbędą się według następującego harmonogramu:

klasa IIa
1.06.2021 godz. 11.35-14.35
8.06.2021 godz. 11.35-14.35
15.06.2021 godz. 11.35-13.05 (ostatnie zajęcia)

klasa IIIa
2.06.2021 godz. 11.35-14.35
9.06.2021 godz. 11.35-14.35
16.06.2021 godz. 11.35-14.35
23.06.2021 godz. 11.35-13.05 (ostatnie zajęcia)

klasa IIIb
10.06.2021 godz. 12.40-15.40
17.06.2021 godz. 12.40-14.55 (ostatnie zajęcia)

klasa IIb
11.06.2021 godz. 11.35-14.35 (ostatnie zajęcia)

* Zajęcia z efektywnej nauki w klasie 5a we wtorek 1 czerwca odbędą się w Pasażu Abramowskiego. Zbiórka: Pasaż Abramowskiego, godz 15.00. Powrót 17.30 pod szkołę.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne w miesiącu czerwcu będą odbywać się według następującego harmonogramu:

Klasa 5 ab
02.06.2021    godz.      13:45 – 16:55
04.06.2021    godz.      09:45 – 12:00
07.06.2021    godz.      13:45 – 16:00
09.06.2021    godz.      13:45 – 16:00
16.06.2021    godz.      13:45 – 16:00
23.06.2021    godz.      13:45 – 16:00

Klasa 8a
10.06.2021       godz.   14:35 – 17:45
11.06.2021       godz.   10:00 – 13:45
11.06.2021       godz.   16:00 – 18:15
14.06.2021       godz.   16.15 – 18:30

* Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie 8a w miesiącu czerwcu będą odbywać się według następującego harmonogramu:

01.06.2021   godz.       13:45 – 16:55
04.06.2021   godz.       12:30 – 15:40
08.06.2021   godz.       13:45 – 16:55
14.06.2021   godz.       13:45 – 16:00
15.06.2021   godz.       13:45 – 16:55
22.06.2021   godz.       13:45 – 16:55

* Zajęcia z przedsiębiorczości odbywać się będą według następującego harmonogramu:
Klasy 3:
– 31 maja (poniedziałek), w godzinach 15:00-18:00.

Klasy 4:
25 maja (wtorek), w godzinach 12.00 – 15.00,
02 czerwca (środa), w godzinach 14.20 – 17.20,
07 czerwca (poniedziałek), w godzinach 15.00 – 17.15
09 czerwca (środa), w godzinach 14.20 – 17.20
14 czerwca (poniedziałek), w godzinach 15.00 – 16.30

27 maja (czwartek) zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie 7c odbędą się online o godz. 12:00.

26 maja (środa) zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie 8c odbędą się online o godz. 14:45.

26 maja (środa) koło biologiczne w klasie 5a odbędzie się w godz. 12:00-14:15.

* Zajęcia terapii pedagogicznej odbywać się będą według następującego harmonogramu:

25 maja (wtorek)

Klasa IIa, godz. 9.30 – 12.30
Klasa IIb, godz. 12.30 – 15.30

26 maja (środa)

Klasa IIIa, godz. 9.30 – 12.30
Klasa IIIb, godz. 12.30 – 15.30

27 maja (czwartek)

Klasa IIIb, godz. 9.30 – 12.30
Klasa IIa, godz. 12.30 – 15.30

* Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze będą odbywać się według następującego harmonogramu:
– grupa I – 25 maja,  godz. 12.30 – 15.30
– grupa II – 25 maja, godz. 9.30 – 12.30
– grupa III – 26 maja, godz. 12.30 – 15.30
– grupa IV – 26 maja, godz. 9.30 – 12.30
– grupa III – 27 maja, godz.9.30 – 12.30
– grupa IV – 27 maja, godz. 12.30 -15.30

25 maja (wtorek) zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie 7b odbędą się online o godz. 14:45.

25 maja (wtorek) zajęcia z efektywnej nauki w klasie 5a odbędą się w godz. 12:15-14:30.

25 maja (wtorek) w godz. 15:00-18:00 odbędą się dodatkowe zajęcia z efektywnej nauki w klasie 7c.

* 24 maja (poniedziałek) nie odbędą się zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie 8a.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla klasy 8a nie odbędą się w dniu 20 maja (godz. 15.00 – 17.15). Zajęcia odbędą się natomiast w dniu 21 maja w godz. 15.30 – 18.30.

* Od 19 maja (środa) zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla klasy 5a i 5b odbywać się będą w środy w godzinach 13.45 – 16.00.

* Od 18 maja (wtorek) koło biologiczne oraz zajęcia z efektywnej nauki odbywać się będą według następującego harmonogramu:
– efektywna nauka: wtorki, godz. 14:30-16:45
– koło biologiczne: środy, godz. 13:45-16:00

* Terapia pedagogiczna w miesiącu maju odbywać się będzie według następującego harmonogramu:
klasa II a wtorki godz. 11.35 – 14.35
klasa III a środy godz. 11.35 – 14.35
klasa III b czwartki godz. 12.40 – 15.40
klasa II b piątki godz. 11.35 – 15.40

* Od 17 maja (poniedziałek) zajęcia projektowe z efektywnej nauka dla klasy 7c odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 15:30 – 17:45.

* 17 maja (poniedziałek) w godz. 16:15-18:30 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z matematyki dla klasy 8a.

* Od 17 maja (poniedziałek) zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne będą się odbywać w następujących godzinach:

Kl. 4 – poniedziałki 13:45 – 16:45 (4 godz. lekc.)
Kl. 5 – środy 13:45 – 16:45 (4 godz. lekc.)
Kl. 6 – wtorki 15:25 – 17:40 (3 godz. lekc.)

17 maja (poniedziałek) w godz. 15:00-17:15 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z chemii dla klasy 8a.

*  14 maja (piątek) w godz. 12:00-14:25 odbędą się dodatkowe zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6.

* 13 maja (czwartek) zajęcia rozwijające z matematyki w klasie 8a odbędą się w godz. 14:30-16:45 (zamiast 15:00-17:15).

*  12 maja (środa) w godz. 16:00-17:30 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c.

* W dniu 12 maja (środa) zajęcia koła biologicznego będą się odbywać w godzinach 14:30-17:30.

*  11 maja i 18 maja (wtorek) w godz. 16:00-18:20 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klasy 8a.

*  07 maja (piątek) w godz. 12:00-14:25 odbędą się dodatkowe zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6.

* 06 maja (czwartek) zajęcia rozwijające z matematyki w klasie 8a odbędą się w godz. 14:30-16:00 (zamiast 15:00-17:15).

* 06 maja (czwartek) w godz. 16:00-18:20 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c.

* zajęcia z matematyki z p. Ewą Mirską w miesiącu maju odbywać się będą według następującego harmonogramu:

grupa I wyrównawcza – poniedziałki 12.40 – 15.40
środa 26 maja 9.30 – 12.30
czwartek 27 maja 12.30 – 15.30

grupa II rozwijające – wtorki – 12.30 – 15.30
wtorek 25 maja 9.30 – 12.30

grupa III rozwijające – środy 12.40 – 15.30
piątki 12.40 – 15.40
czwartek 9.30 – 12 -30

grupa IV wyrównawcza – wtorki 15.40 – 18.40
czwartki 12.40 – 15.40
oprócz czwartku 27 maja

* Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze w miesiącu maju odbywać się będą według następującego harmonogramu:
– grupa I poniedziałek 12.40 – 15.40
– grupa II wtorek 11.35 – 14.25
– grupa III czwartek 11.35 – 14.35
– grupa IV piątek 11.35 – 14.35

Dodatkowo odbędą się zajęcia:
– grupa I – 5 V – 11.35 – 14.25
– grupa II – 12 V – 11.35 – 14.25
– grupa III – 19 V – 11.35 – 14.25

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne w miesiącu maju będą odbywać się według następującego harmonogramu:

Klasa 5 ab
05.05.2021      godz.   14:05 – 17:15
12.05.2021      godz.   14:05 – 17:15
19.05.2021      godz.   13:45 – 16:55
21.05.2021      godz.   13:45 – 15:15
26.05.2021      godz.   13:45 – 16:55
28.05.2021      godz.   12:40 – 15:50
31.05.2021      godz.   13:45 – 16:55

Klasa 8a
06.05.2021      godz.   14:30 – 16:00
10.05.2021      godz.   15:30 – 18:40
13.05.2021      godz.   14.30 – 17:40
17.05.2021      godz.   15:30 – 18:40
21.05.2021      godz.   15:30 – 18:40
24.05.2021      godz.   14:00 – 17:10
25.05.2021      godz.   15:10 – 18:20
27.05.2021      godz.   12:30 – 15:45

*  Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie 8a w miesiącu maju będą odbywać się według następującego harmonogramu:

04.05.2021      godz.   15:05 – 18:15
11.05.2021      godz.   15:05 – 18:15
18.05.2021      godz.   15:05 – 18:15
25.05.2021      godz.   12:45 – 15:00

W miesiącu maju czerwcu zajęcia projektowe z języka angielskiego w klasach siódmych i ósmych będą odbywać się stacjonarnie w zmienionych godzinach, również w soboty. Szczegóły dla konkretnych grup będą podane w dzienniku Librus.

* 30 kwietnia (piątek) w godz. 12:00-14:25 odbędą się dodatkowe zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6.

* 29 kwietnia (czwartek) w godz. 16:00-18:20 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c.

* Od 29 kwietnia (czwartek) zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego we wszystkich grupach będą się odbywać w szkole.

* Od 12 kwietnia (poniedziałek) zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego będą się odbywać zdalnie w aplikacji Teams według harmonogramu:
Gr. 1 (klasy 8b, 8c) – środy, godz. 16:00-18:20,
Gr 2 (klasa 8a) – poniedziałki, godz. 15:30-17:50,
Gr 3 (klasy 7b, 7c) – wtorki, godz. 14:30-16:50

* Od 25 marca (czwartek) zajęcia projektowe z języka angielskiego w klasie 8c odbywają się w czwartki w godz. 16:15-17:00 i 17:10-17:55.

* Od 22 marca (poniedziałek) wznowione są zajęcia projektowe z języka angielskiego online:
kl VIII b, pon. 14.45 – 15.30 15.40- 16.25
kl VII b, wt. 14.45 – 15.30 15.40- 16.25
kl VIII c, śr.14.45 – 15.30 15.40- 16.25
kl VII c, czw. 15.20- 16.05 16.15- 17.00

* W dniach 22.03. – 09.04. (poniedziałek-czwartek) zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego będą odbywać się zdalnie według następującego harmonogramu:
klasa 1a – poniedziałek 15.20 – 17.35
klasa 2a – wtorek 14.30 – 16.45
klasa 1b – środa 13.30 – 16.45
klasa 2b – czwartek – 14.30 – 16.45

* Informujemy, że od poniedziałku 22 marca do odwołania zostają zawieszone wszystkie stacjonarne zajęcia projektowe,

* 19 marca (piątek) w godz. 15:30-18:45 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7b i 7c.

* 18 marca (czwartek) odwołane zostają zajęcia z efektywnej nauki dla uczniów klasy 5b.

* 18 marca (czwartek) w godz. 15:30-18:45 odbędą się dodatkowe zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c.

* 18 marca (czwartek) zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a odbędą się w godzinach 14.30 – 16.45 zamiast w godzinach 15.00 – 17.15.

* Koło biologiczne dla klas 6 jest przeniesione na środy, godz. 14:30-16:45.

* Zajęcia z efektywnej nauki w kl 5a są przeniesione na wtorki, godz. 15:15-17:30.

* W dniach 15.03. – 18.03. (poniedziałek-czwartek) zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego będą odbywać się zdalnie według następującego harmonogramu:
klasa 1a – poniedziałek 15.20 – 17.35
klasa 2a – wtorek 14.30 – 16.45
klasa 1b – środa 13.30 – 15.45
klasa 2b – czwartek – zajęcia odwołane

* W dniach 09.03. (wtorek) i 10.03. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego w klasie 1b i 2b.

* Zajęcia z efektywnej nauki w kl 5a są przeniesione z 09.03 (wtorek) na 11.03 (czwartek) w tych samych godzinach (15.15 – 17.30).

* Koło Biologiczne jest przeniesione ze środy 10.03 na wtorek 09.03 (środa) i będzie trwało w godzinach 15.15 – 16.45

* Koło biologiczne dla klas 6 jest przeniesione z 03 marca (środa) na 05.03. (piątek) na godz 15.15.

* Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8bc, odbywające się w czwartki w godz. 15:30-17:50, zostają przeniesione na środę w godzinach 16:00-18:25.

*  W dniu 02 marca (wtorek) odwołane zostają zajęcia z efektywnej nauki w kl. 5a.

* Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 4ab 25 lutego (czwartek) odbędą się w godz. 13.00 – 14.35.

* W dniu 23 lutego (wtorek) i 24 lutego (środa) odwołane zostają zajęcia z Sensoryki i zajęcia z TUS.

* W dniu 23 lutego (wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z chemii w klasie 8a.

* W dniu 18 lutego (czwartek) odwołane zostają zajęcia wyrównawcze z matematyki w klasie 4ab.

* W dniach 18 i 25 lutego (czwartek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego w klasie 2b.

* W dniu 18 lutego 2021 r. (czwartek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a, odbywające się w godzinach 15.00 – 17.15. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczennic.

* W dniu 17 lutego 2021 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 5a  i 5b, odbywające się w godzinach 15.00 – 17.15. Najbliższe zajęcia odbędą się 24 lutego 2021 r. (środa) w godzinach 15.00 – 17.15. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 15 lutego (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego w klasie 1a.

* Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klasy 8a, odbywające się w poniedziałki w godz. 15:30-17:50, zostają przeniesione jednorazowo z 15 lutego 2021 r. na piątek 19 lutego w godz. 16:00-18:25.

* Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8bc, odbywające się w czwartki w godz. 15:30-17:50, zostają przeniesione z  11, 18 i 25 lutego na środy 10, 17 i 24 lutego w godzinach 16:00-18:25.

* W dniu 11 lutego (czwartek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla uczniów klasy Vb.

W dniu 09 lutego (wtorek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla uczniów klasy IVb.

* Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8bc, odbywające się w czwartki w godz. 15:30-17:50, zostają przeniesione jednorazowo z 28 stycznia 2021 r. na środę 27 stycznia w godz. 16:00-18:15.

* Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7bc, odbywające się we wtorki w godz. 14:45-17:05, zostają przeniesione jednorazowo z 26 stycznia 2021 r. na piątek 29 stycznia w godz. 16:00-18:25.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w klasie 2b w czwartki – w dniu 21.01.2021 r. zostają odwołane.

* Wszystkie zajęcia projektowe, realizowane stacjonarnie w klasach 4-8, w dniach od 18.01.2021 r. (poniedziałek) do dnia 22.01.2021 r. (piątek) zostają zawieszone.

* Zajęcia projektowe z języka angielskiego online z p Iwoną Chęcińską w dniach od 18.01.2021 r. (poniedziałek) do dnia 22.01.2021 r. (piątek) odbywać się będą według następującego porządku:
kl 8b – pon. 14.30 -15.15 oraz 15.20 – 16.05
kl 7b – wt. 14.30 – 15.15 oraz 15.20- 16.05
kl 8c – śr. 14.30 – 15.15 oraz 15.20 – 16.05
kl 7c- czw. – zajęcia odwołane.

* W dniach 30.11.2020 r. – 04.12.2020 r. (poniedziałek – piątek) odwołane zostają wszystkie zajęcia z języka angielskiego z p. Iwoną Chęcińską.

*  W dniu 1 grudnia 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z chemii.

* Zajęcia projektowe z języka angielskiego dla klasy 8b odbędą się 23 listopada 2020 r. (poniedziałek) online na Teams od godziny 14.30. Będą to 3 lekcje po 45 minut z 5 minutowymi przerwami.

* Wszystkie zajęcia projektowe, realizowane w klasach 1-8 w dniach od 09.11.2020 r. (poniedziałek) zostają zawieszone do odwołania.

* W środę 04.11.2020 r. w godz. 14:20-15:50 odbędą się dodatkowe zajęcia z przedsiębiorczości dla klas III.

* Od poniedziałku 02.11. 2020 r. zmianie ulegają zajęcia wyrównawcze i rozwijające, prowadzone z p. Ewą Mirską. Nowy grafik zajęć:
– zaj. wyrównawcze IIa, poniedziałku: 12.40 – 14.55,
– zaj. rozwijające II b, wtorki: 12.40 – 14.55,
– zaj. wyrównawcze III b, wtorki: 14.55 – 16.25,
– zaj. rozwijające III a, środy: 12.40 – 14.55.
Zajęcia w tych godzinach będą odbywały się aż do odwołania.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się od poniedziałku do czwartku w klasach 1a, 1b, 2a, 2b zostają zawieszone do dnia 08.11.2020 r.

* Od 26 października 2020 r. (poniedziałek) godziny zajęć projektowych – zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze ulegają zmianie na:
grupa I – poniedziałek godz. 12.40 – 14.55
grupa II – wtorek godz. 11.35 – 13.50
grupa III – czwartek godz. 11.35 – 13.50
grupa IV – piątek godz. 11.35 – 13.50
Zajęcia będą odbywały się w podanych godzinach do odwołania.

* Wszystkie zajęcia projektowe, realizowane w klasach 4-8 w dniach od 26.10.2020 r. (poniedziałek) zostają zawieszone do odwołania.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się od poniedziałku do czwartku w klasach 1a, 1b, 2a, 2b zostają zawieszone do dnia 30.10.2020 r.

* W dniu 27 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia z chemii (9-10 godzina lekcyjna).

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminie: wtorek godz. 14.30-16.05 (kl. 2a) zostaną odpracowane w czwartek 15.10.2020 r. w godzinach 13.40 – 15.15.

* W czwartek 15.10.2020 r. w godz. 8:30-10:00 odbędą się zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c, które nie odbyły się w poniedziałek 28.10.2020 r. i we wtorek 29.10.2020 r.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 4ab w czwartek 15.10.2020 r. z godz. 12.40- 14.25 zostają przeniesione na godz. 12.00 – 13.35.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 8a z czwartku 15.10.2020 r. z godz. 14.30- 16.05 zostają przeniesione na godz. 10.00 – 11.40

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 5a i 5b ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15 października 2020 godz. 11.50 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 6 ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15.10.2020 r. na godz. 9.00 – 11.00.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 3a ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15 października 2020 godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 6ab z dnia 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15.10.2020 r. na godz. 10.00- 11.35.

* Zajęcia z przedsiębiorczości zostają przełożone ze środy 14 października (środa)  2020 r. na piątek 16 października 2020 r. na godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminach: środa godz. 11.35-12.20 kl.1A, środa 14.30-16.05 kl.1b, czwartek 14.30 – 16.05 kl.2b – zostaną odpracowane w terminie: czwartek 15.10.2020 r. w następujących godzinach: klasa 1a: 8.50-9.35,
klasa 1b: 9.40-11.15, klasa 2b: 11.35-13.25.

* Zajęcia z matematyki rozwijającej dla klasy 3a zostają przełożone ze środy 14 października 2020 r. na czwartek 15 października 2020 r. na godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminie: wtorek godz. 14.30-16.05 (kl. 2a), w dniu 13.10.2020 r. zostają odwołane.

* W dniu 13 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla klasy Va (8-9 lekcja).

* W dniu 13 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla klasy IV b (7-8 lekcja).
Zajęcia zostaną odpracowane 20 i 27 października na 9 godzinie lekcyjnej.

* W dniu 7 października 2020 r. odwołane zostają zajęcia terapii pedagogicznej dla klasy IIIa, odbywające się na 5 i 6h lekcyjnej.

* W dniach 28 i 29 września 2020 r. (poniedziałek-wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8.

Zajęcia grupy II (poniedziałek: 15:20-16:55) zostaną odrobione 05 października 2020 r. (poniedziałek) w godz. 17:00-17:45 oraz 12 października 2020 r. (poniedziałek) w godz. 17:00-17:45.

Zajęcia grupy III (wtorek: 14:30-16:05) zostaną odrobione 06 października 2020 r. (wtorek) w godz. 16:10-16:55 oraz 13 października 2020 r. (wtorek) w godz. 16:10-16:55.


ROK SZKOLNY 2019/2020

* W dniach od 10 do 17 marca 2020 r. zostają odwołane wszystkie zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone przez p. Iwonę Chęcińską.

* W dniu 9 marca 2020 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki, odbywające się w godzinach 14.05-14.50 i 14.55-15.40, prowadzone przez panią Małgorzatę Kołodziejczyk. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 5 marca 2020 r. (czwartek) oraz 12 marca 2020 r. (czwartek) w godz. 14:05-15:40 odbędą się dodatkowe zajęcia Koła biologicznego.

* W dniu 5 marca 2020 r. (czwartek) zajęcia rozwijające kompetencje z chemii zostają odwołane. Będą one odrobione w dniu 12 marca na 10 godz. lekcyjnej.

* Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze są odwołane w następujących klasach i dniach:
klasa II b – 2 marca 2020 r. ( poniedziałek) godz. 12.05 – 13.55
klasa II a – 3 marca 2020 r. ( wtorek) godz. 12.05 – 13.55
klasa III a – 5 marca 2020 r. (czwartek) godz. 13.10 – 14.50
klasa III b – 6 marca 2020 r. ( piątek) godz. 13.10 – 14.50

* Od dnia 2 marca 2020 r. (poniedziałek) zmianie ulegają godziny zajęć rozwijających umiejętności informatyczne dla klas V.  Będą się odbywały
w godzinach 14:05 – 15:40.

*  W dniach 06.02. 2020 r. i 07.02. 2020 r. (czwartek i piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające chemii dla klas 7, odbywające się w godz. 15:35-16:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

*  W dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z chemii.

* W dniu 29 stycznia 2020 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia grupy II (środa: 14:55-16:30) zostaną odrobione 27 stycznia br. (poniedziałek) w godz. 16:30-18:00.

* W dniu 27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia logopedii w klasie 5b, odbywające się w godzinach 8.00-8.55.
Najbliższe zajęcia odbędą się 03 lutego 2020 r. w godzinach 8.00-8.55.
Zajęcia zostaną odrobione w dogodnym dla dzieci terminie.

* W dniu 08 stycznia 2020 r. (środa) odwołane zostają zajęcia logopedii w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 13.55 oraz 14.05- 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 29 stycznia 2020 r.
Zajęcia zostaną odrobione w tym samym terminie tj. 29 stycznia oraz 05 lutego, w te dni dzieci będą miały po dwie godziny zajęć.

* W dniu 16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla dla kl. VI a i VI c. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 18 grudnia 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 6, odbywające się w godzinach 14.55-16.30.Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, dogodnym dla dzieci.

* W dniach 19 i 20 grudnia 2019 r. (czwartek i piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności z chemii dla kl. 7. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 10 grudnia 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 4, odbywające się w godzinach 14.05-15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 09 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl.4, odbywające się w godzinach 14.55-16.30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 06 grudnia 2019 r. (piątek) odwołane zostają zajęcia: Koło biologiczne, odbywające się w godzinach 14.55-15.40 i 15.45-16.30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 06 grudnia 2019 r. (piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.55-15.40. Zajęcia te odrobione zostaną w dniu 11 grudnia 2019 r. w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 04 grudnia 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-13.33 i 14.05-15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 02 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7, odbywające się w godz. 15:45-16:30. Zajęcia zostaną odrobione 04 grudnia (środa) w godz. 17:20-18:05.

* W dniu 20 listopada 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 18 listopada 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7, odbywające się w godz. 14:05-16:30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 15 listopada 2019 r. zostaną odrobione zajęcia z języka angielskiego w klasie 2ab, które nie odbyły się dnia 5 listopada. Zajęcia odbywają się w godzinach 13.10-14.50.

* W dniu 14 listopada 2019 r. zostaną odrobione zajęcia z języka angielskiego w klasie 1ab, które nie odbyły się dnia 16 października. Zajęcia odbywają się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 13 listopada 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w środę 11 października w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 06 listopada 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia, rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w środę 16 października w godz. 14.55-15.40

* W dniu 05 listopada 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-14.50. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 7.11 o godzinie 13.10-14.50.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 1ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia, rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w piątek 18 października w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) w godz. 17:20-18:05 zostaną odrobione zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8 (grupa 2), które nie odbyły się w środę 23 października w godz. 16:35-17:20

* W dniu 29 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-14.50.

* W dniu 29 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 6b,1a,2b, odbywające się w godzinach 8.00 -8.50, 14.55-15.40, 15.45-16.30. Najbliższe zajęcia odbędą się 5 listopada 2019 r. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 28 października 2019 r.  (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 5 b, odbywające się w godzinach 8.00 – 9.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 4 listopada 2019 r. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 28 października 2019 r. (poniedziałek) w godz. 16:30-18:00 zostaną odrobione zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8 (grupa 3), które nie odbyły się w środę 23 października w godz. 14:55-16:30

* W dniu 23 października 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 22 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 4ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 15.40. Najbliższe zajęcia odbędą się 29 października 2019 r.  Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 21 października 2019r. (poniedziałek) zajęcia, rozwijające umiejętności przyrodnicze w klasie 2b, odbywające się w godz. 12.05 – 13.55 są odwołane. Następne zajęcia odbędą się 28 października 2019 r.

* W dniu 21 października 2019 r. (poniedziałek) i 22 października (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a, odbywające się w godzinach 8.05 – 8.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 28 października 2019 r. (poniedziałek) w godzinach 8.05 – 8.50.
Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczennic.

* W dniu 19 października 2019 r. (sobota) wszystkie grupy zajęć rozwijających z języka rosyjskiego w godz. 10:30-14:00 uczestniczą w Festiwalu Dwóch Kultur według następującego porządku:

10:20 – zbiórka pod Cerkwią Św. Olgi na ul. Piramowicza 12,
10:30-11:30 – wycieczka po Cerkwi,
11:30-12:00 – przejście do Ośrodka Języka Rosyjskiego „Na Wostok” przy ul. Narutowicza 34,
12:00-14:00 – „Śniadanie po polsku i rosyjsku”, zajęcia z Antonem Sominem – wykładowcą z Instytutu Lingwistyki z Moskwy.
Rodzice dowożą dzieci na miejsce zbiórki oraz odbierają je po zakończonych zajęciach, godz. 14:00.

* W dniu 18 października (piątek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 23 października 2019 r. (środa) w godzinach 14.55 – 15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 16 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 1ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 16 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 18 października 2019 r.  w godzinach 14.55 – 15.40.

* W dniu 15 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 4ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 15.40. Najbliższe zajęcia odbędą się 22 października 2019 r.

* W dniu 14 października 2019 r. i 15 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a, odbywające się w godzinach 8.05 – 8.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 21 października 2019 r. w godzinach 8.05 – 8.50.

* W dniu 14 października 2019 r. zajęcia z matematyki dla gr. II (kl. VIII dziewczęta) są przeniesione z godz. 8.05 – 9.40 na 10.00 – 11.35 oraz zajęcia z matematyki gr. III (kl. IV) są przeniesione z godz.14.05 na godz. 12.00. Zajęcia zakończą się o 13.40.

* W dniu 11 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia pozalekcyjne, rozwijające umiejętności matematyczne (od godz. 14:55 do godz. 15:40) dla klasy ósmej z p. Renatą Kozłowską.

* W dniu 11 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające kompetencje z chemii z p. Anetą Rosalską na pierwszej godzinie lekcyjnej.
Zajęcia będą odrobione w dniu 17 października na 10 godzinie lekcyjnej, tj. od godz. 16 25 do godz. 17 10