ROK SZKOLNY 2020/2021

* W dniu 27 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia z chemii (9-10 godzina lekcyjna).

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminie: wtorek godz. 14.30-16.05 (kl. 2a) zostaną odpracowane w czwartek 15.10.2020 r. w godzinach 13.40 – 15.15.

* W czwartek 15.10.2020 r. w godz. 8:30-10:00 odbędą się zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 8b i 8c, które nie odbyły się w poniedziałek 28.10.2020 r. i we wtorek 29.10.2020 r.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 4ab w czwartek 15.10.2020 r. z godz. 12.40- 14.25 zostają przeniesione na godz. 12.00 – 13.35.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 8a z czwartku 15.10.2020 r. z godz. 14.30- 16.05 zostają przeniesione na godz. 10.00 – 11.40

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 5a i 5b ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15 października 2020 godz. 11.50 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 6 ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15.10.2020 r. na godz. 9.00 – 11.00.

* Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla kl. 3a ze środy 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15 października 2020 godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 6ab z dnia 14.10.2020 r. zostają przeniesione na czwartek 15.10.2020 r. na godz. 10.00- 11.35.

* Zajęcia z przedsiębiorczości zostają przełożone ze środy 14 października (środa)  2020 r. na piątek 16 października 2020 r. na godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminach: środa godz. 11.35-12.20 kl.1A, środa 14.30-16.05 kl.1b, czwartek 14.30 – 16.05 kl.2b – zostaną odpracowane w terminie: czwartek 15.10.2020 r. w następujących godzinach: klasa 1a: 8.50-9.35,
klasa 1b: 9.40-11.15, klasa 2b: 11.35-13.25.

* Zajęcia z matematyki rozwijającej dla klasy 3a zostają przełożone ze środy 14 października 2020 r. na czwartek 15 października 2020 r. na godz. 12.00 – 13.30.

* Zajęcia rozwijające kompetencje – język angielski, odbywające się w terminie: wtorek godz. 14.30-16.05 (kl. 2a), w dniu 13.10.2020 r. zostają odwołane.

* W dniu 13 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla klasy Va (8-9 lekcja).

* W dniu 13 października 2020 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla klasy IV b (7-8 lekcja).
Zajęcia zostaną odpracowane 20 i 27 października na 9 godzinie lekcyjnej.

* W dniu 7 października 2020 r. odwołane zostają zajęcia terapii pedagogicznej dla klasy IIIa, odbywające się na 5 i 6h lekcyjnej.

* W dniach 28 i 29 września 2020 r. (poniedziałek-wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8.

Zajęcia grupy II (poniedziałek: 15:20-16:55) zostaną odrobione 05 października 2020 r. (poniedziałek) w godz. 17:00-17:45 oraz 12 października 2020 r. (poniedziałek) w godz. 17:00-17:45.

Zajęcia grupy III (wtorek: 14:30-16:05) zostaną odrobione 06 października 2020 r. (wtorek) w godz. 16:10-16:55 oraz 13 października 2020 r. (wtorek) w godz. 16:10-16:55.


ROK SZKOLNY 2019/2020

* W dniach od 10 do 17 marca 2020 r. zostają odwołane wszystkie zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone przez p. Iwonę Chęcińską.

* W dniu 9 marca 2020 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki, odbywające się w godzinach 14.05-14.50 i 14.55-15.40, prowadzone przez panią Małgorzatę Kołodziejczyk. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 5 marca 2020 r. (czwartek) oraz 12 marca 2020 r. (czwartek) w godz. 14:05-15:40 odbędą się dodatkowe zajęcia Koła biologicznego.

* W dniu 5 marca 2020 r. (czwartek) zajęcia rozwijające kompetencje z chemii zostają odwołane. Będą one odrobione w dniu 12 marca na 10 godz. lekcyjnej.

* Zajęcia rozwijające umiejętności przyrodnicze są odwołane w następujących klasach i dniach:
klasa II b – 2 marca 2020 r. ( poniedziałek) godz. 12.05 – 13.55
klasa II a – 3 marca 2020 r. ( wtorek) godz. 12.05 – 13.55
klasa III a – 5 marca 2020 r. (czwartek) godz. 13.10 – 14.50
klasa III b – 6 marca 2020 r. ( piątek) godz. 13.10 – 14.50

* Od dnia 2 marca 2020 r. (poniedziałek) zmianie ulegają godziny zajęć rozwijających umiejętności informatyczne dla klas V.  Będą się odbywały
w godzinach 14:05 – 15:40.

*  W dniach 06.02. 2020 r. i 07.02. 2020 r. (czwartek i piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające chemii dla klas 7, odbywające się w godz. 15:35-16:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

*  W dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek) odwołane zostają zajęcia rozwijające kompetencje z chemii.

* W dniu 29 stycznia 2020 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia grupy II (środa: 14:55-16:30) zostaną odrobione 27 stycznia br. (poniedziałek) w godz. 16:30-18:00.

* W dniu 27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia logopedii w klasie 5b, odbywające się w godzinach 8.00-8.55.
Najbliższe zajęcia odbędą się 03 lutego 2020 r. w godzinach 8.00-8.55.
Zajęcia zostaną odrobione w dogodnym dla dzieci terminie.

* W dniu 08 stycznia 2020 r. (środa) odwołane zostają zajęcia logopedii w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 13.55 oraz 14.05- 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 29 stycznia 2020 r.
Zajęcia zostaną odrobione w tym samym terminie tj. 29 stycznia oraz 05 lutego, w te dni dzieci będą miały po dwie godziny zajęć.

* W dniu 16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia efektywnej nauki dla dla kl. VI a i VI c. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 18 grudnia 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 6, odbywające się w godzinach 14.55-16.30.Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, dogodnym dla dzieci.

* W dniach 19 i 20 grudnia 2019 r. (czwartek i piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności z chemii dla kl. 7. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 10 grudnia 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl. 4, odbywające się w godzinach 14.05-15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 09 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności informatyczne dla kl.4, odbywające się w godzinach 14.55-16.30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 06 grudnia 2019 r. (piątek) odwołane zostają zajęcia: Koło biologiczne, odbywające się w godzinach 14.55-15.40 i 15.45-16.30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 06 grudnia 2019 r. (piątek) odwołane zostają zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.55-15.40. Zajęcia te odrobione zostaną w dniu 11 grudnia 2019 r. w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 04 grudnia 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-13.33 i 14.05-15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 02 grudnia 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7, odbywające się w godz. 15:45-16:30. Zajęcia zostaną odrobione 04 grudnia (środa) w godz. 17:20-18:05.

* W dniu 20 listopada 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 18 listopada 2019 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7, odbywające się w godz. 14:05-16:30. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 15 listopada 2019 r. zostaną odrobione zajęcia z języka angielskiego w klasie 2ab, które nie odbyły się dnia 5 listopada. Zajęcia odbywają się w godzinach 13.10-14.50.

* W dniu 14 listopada 2019 r. zostaną odrobione zajęcia z języka angielskiego w klasie 1ab, które nie odbyły się dnia 16 października. Zajęcia odbywają się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 13 listopada 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w środę 11 października w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 06 listopada 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia, rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w środę 16 października w godz. 14.55-15.40

* W dniu 05 listopada 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-14.50. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 7.11 o godzinie 13.10-14.50.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 1ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) w godz. 14.55 -15.40 zostaną odrobione zajęcia, rozwijające kompetencje matematyczne dla grupy III (8ab chłopcy), które nie odbyły się w piątek 18 października w godz. 14.55-15.40.

* W dniu 30 października 2019 r. (środa) w godz. 17:20-18:05 zostaną odrobione zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8 (grupa 2), które nie odbyły się w środę 23 października w godz. 16:35-17:20

* W dniu 29 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 2ab, odbywające się w godzinach 13.10-14.50.

* W dniu 29 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 6b,1a,2b, odbywające się w godzinach 8.00 -8.50, 14.55-15.40, 15.45-16.30. Najbliższe zajęcia odbędą się 5 listopada 2019 r. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 28 października 2019 r.  (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia logopedyczne w klasie 5 b, odbywające się w godzinach 8.00 – 9.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 4 listopada 2019 r. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 28 października 2019 r. (poniedziałek) w godz. 16:30-18:00 zostaną odrobione zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8 (grupa 3), które nie odbyły się w środę 23 października w godz. 14:55-16:30

* W dniu 23 października 2019 r. (środa) odwołane zostają zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego dla klas 7 i 8, odbywające się w godz. 14:55-17:20. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 22 października 2019 r. (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 4ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 15.40. Najbliższe zajęcia odbędą się 29 października 2019 r.  Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla dzieci.

* W dniu 21 października 2019r. (poniedziałek) zajęcia, rozwijające umiejętności przyrodnicze w klasie 2b, odbywające się w godz. 12.05 – 13.55 są odwołane. Następne zajęcia odbędą się 28 października 2019 r.

* W dniu 21 października 2019 r. (poniedziałek) i 22 października (wtorek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a, odbywające się w godzinach 8.05 – 8.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 28 października 2019 r. (poniedziałek) w godzinach 8.05 – 8.50.
Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczennic.

* W dniu 19 października 2019 r. (sobota) wszystkie grupy zajęć rozwijających z języka rosyjskiego w godz. 10:30-14:00 uczestniczą w Festiwalu Dwóch Kultur według następującego porządku:

10:20 – zbiórka pod Cerkwią Św. Olgi na ul. Piramowicza 12,
10:30-11:30 – wycieczka po Cerkwi,
11:30-12:00 – przejście do Ośrodka Języka Rosyjskiego „Na Wostok” przy ul. Narutowicza 34,
12:00-14:00 – „Śniadanie po polsku i rosyjsku”, zajęcia z Antonem Sominem – wykładowcą z Instytutu Lingwistyki z Moskwy.
Rodzice dowożą dzieci na miejsce zbiórki oraz odbierają je po zakończonych zajęciach, godz. 14:00.

* W dniu 18 października (piątek) odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 23 października 2019 r. (środa) w godzinach 14.55 – 15.40. Zajęcia zostaną odrobione w ustalonym terminie, który będzie dogodny dla uczniów.

* W dniu 16 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności z języka angielskiego w klasie 1ab, odbywające się w godzinach 13.10 – 14.50.

* W dniu 16 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 14.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 18 października 2019 r.  w godzinach 14.55 – 15.40.

* W dniu 15 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 4ab, odbywające się w godzinach 14.05 – 15.40. Najbliższe zajęcia odbędą się 22 października 2019 r.

* W dniu 14 października 2019 r. i 15 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające umiejętności matematyczne w klasie 8a, odbywające się w godzinach 8.05 – 8.50. Najbliższe zajęcia odbędą się 21 października 2019 r. w godzinach 8.05 – 8.50.

* W dniu 14 października 2019 r. zajęcia z matematyki dla gr. II (kl. VIII dziewczęta) są przeniesione z godz. 8.05 – 9.40 na 10.00 – 11.35 oraz zajęcia z matematyki gr. III (kl. IV) są przeniesione z godz.14.05 na godz. 12.00. Zajęcia zakończą się o 13.40.

* W dniu 11 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia pozalekcyjne, rozwijające umiejętności matematyczne (od godz. 14:55 do godz. 15:40) dla klasy ósmej z p. Renatą Kozłowską.

* W dniu 11 października 2019 r. odwołane zostają zajęcia, rozwijające kompetencje z chemii z p. Anetą Rosalską na pierwszej godzinie lekcyjnej.
Zajęcia będą odrobione w dniu 17 października na 10 godzinie lekcyjnej, tj. od godz. 16 25 do godz. 17 10