W tym trudnym, dziwnym, pełnym obaw i lęku czasie, zbliżają się chwile niezwykłe, magiczne, silnie osadzone w naszej tradycji i mentalności, chwile, na które, bez względu na okoliczności, czekamy z dziecięcą radością i niecierpliwością. I choć ten czas BOŻEGO NARODZENIA, SYLWESTRA i NOWEGO ROKU, przyjdzie nam spędzić w domach, w bardzo ścisłym gronie rodzinnym, bez fajerwerków, koncertów, spotkań z przyjaciółmi, to nie zapominajmy, że jest to czas nadziei, bliskości, pamięci i wielu jeszcze refleksji, które w codziennym zgiełku umykają nam i wydają się przebrzmiałym banałem. A tak nie jest!

Drodzy Rodzice i Uczniowie, życzymy Wam, by Wasze domy i Wasze życie wypełnione było zawsze miłością, dobrem i marzeniami. Miłość niech Was nie opuszcza, dobro procentuje, a marzenia niech się spełniają!

Dołączamy życzenia od Samorządu Uczniowskiego, które na nasze ręce złożyli jego przedstawiciele. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi w swoich kochających i bezpiecznych DOMACH.